Jak na rychlou ochranu?

Přichází podzim as ním spojené nepříznivé počasí s chladnějším obdobím. To se podepište na vzhledu exteriéru vozidla, které neobsahuje ochranu a tudíž má zhoršený odvod vody a nečistot. Pro rychlou a komfortní aplikaci jsme vyvinuli snadno aplikovatelnou, koncentrovanou ochranu RinzME. Ta je vhodná především pro lidi, kteří si chtějí vůz co nejrychleji umýt a ochránit.

Oplachový koncentrovaný coating RinzME

Práce s RinzME je opravdu velmi jednoduchá a rychlá. Vozidlo stačí umýt běžným způsobem. V posledním kroku, kdy oplachujete karoserii od autošamponu a na vozidle se už nachází už jen čistá voda, aplikujete náš coating. Ten můžete rozředit s vodou do láhve s rozprašovačem nebo nejideálnější a nejrychlejší způsob je použití napěňovače. Do 1L napěňovače, který použijete s vysokotlakým čističem, nařeďte 15-100ml přípravku na 1 litr vody. Ředění závisí také na dalším proudění vody z vysokotlakého čističe při aplikaci. Avšak nepřesáhněte 100ml na litr vody. Pokud produkt ředíte do 500ml láhve s ručním rozprašovačem, nepřesáhněte hodnotu 15ml přípravku na 500ml vody. U středně velkého vozu vám 1 litr naředěného přípravku vystačí na ochranu 2 až 3 vozidel.

Následně zředěný produkt aplikujte na karoserii, skla a kola, počkejte pár vteřin a opláchněte vysokým tlakem, proudem vody.

Pro co nejlepší výsledek, osušte karoserii sušícím ručníkem PuffedDRY nebo PerfectDRY.

Máme hotovo! Taková ochrana je vhodná jako ochrana mezi umytími nebo po dobu do 3 měsíců.

RinzME, jednoduchá aplikace ručně nebo napěňovačem

RinzME, jednoduchá aplikace ručně nebo napěňovačem