Autokosmetika

Autokosmetika Project F. Pokud jste fanoušek čistého a nablýskaného auta jste na správném místě. Naše nabídka produktů zahrnuje vše potřebné pro čištění, ochranu nebo údržbu exteriéru a interiéru vozidla. Na své si tedy přijdou nejen milovníci detailingu. Všechny naše produkty, kromě příslušenství jsou vyvíjeny a vyrobeny s láskou na Slovensku. Produkty testujeme my, ale i odborníci z oblasti péče o vozidlo. Jsme rádi, že můžeme nabídnout kvalitní produkty za rozumnou cenu.

Pokud si nejste jisti výběrem produktů, klikněte si na náš YouTube kanál, kde najdete krátká prezentační videa. Můžete se také inspirovat na našem instagramovém profilu @projectfcz nebo na naší facebook stránce Project F Pro začátek máme pro mnohé z vás 500ml balení, která jsou vhodná především pro základní údržbu vozidla v domácích podmínkách. Pro ty, kterým se produkty osvědčily a kteří chtějí ušetřit, máme větší balení ve formě 5 litrových bandasek.

Nedílnou součástí je detailingové příslušenství, které hraje při mytí vozidla důležitou funkci. U nás naleznete mikrovláknovou utěrku, kartáč nebo foukací ručník ve skvělé ceně a vynikající kvalitě. Neváhejte si objednat vše potřebné pro správnou údržbu vašeho milovaného čtyřkolového miláčka, při objednávce nad 100 € vám poštovně nebudeme účtovat.