Příslušenství

Bez kvalitního příslušenství autokosmetiky to prostě nejde! Důležitá je nejen chemie, ale také výběr vhodného příslušenství a jeho následné použití.

Aplikátor na vosk nebo aplikátor gelu na pneumatiky se postará o rovnoměrné a šetrné nanesení produktů. Mikrovláknové utěrky QuickWIPE jsou vynikající volbou při čištění interiéru, skla a při stírání vosku. V případě práce s detailerem, máme pro vás připravenou hustou mikrovláknovou utěrku FLUFFY, která je i díky delšímu vlasu šetrná k laku. Po každém umytí je důležité sušení vozidla. Máme dva typy sušícich ručníků, více o nich se dozvíte i na našem blogu v článku - Jaký sušící ručník na auto?

Štětce nejsou žádnou výjimečnou věcí při detailingu vozidel. Tvrdší a měkčí štětec najde své uplatnění jak u exteriéru tak v interiéru. Ať už máte designově komplikované kola nebo černé lakované lišty v interiéru, přijdete si na své. V případě čištění sedadel a plastů máme skvělý jemný kartáč s ergonomickým tvarem a kvalitním koňským vlasem. Pokud si přejete postupovat rychleji pomocí vrtačky, můžete použít rotační jemný kartáč SpinCLEEN.

Pro správné a šetrné umytí vozidla si musíte pořídit mikrovláknovou rukavici a vědra WashBOX s ochrannou mřížkou Scrathschield.