Interiér

Pokud vám sedne do auta cizí člověk, kamarád nebo přítelkyně, vaší vizitkou je čistý a voňavý interiér. Ale nejen proto je důležité dbát na čistotu palubní desky, sedadel a tapacírů.

Znečištěný interiér vozu obsahuje špínu, mastnotu nebo fleky, které nikdo z vás nemá v oblibě. Právě proto jsme vyvinuli univerzální čistič AllCLEEN, který si hravě poradí s takovým znečištěním v závislosti na jeho naředění. Pro efektivní práci doporučujeme zakoupení příslušenství, jako jsou kartáče, štětce a mikrovláknové utěrky.

Po efektivním vyčištění následuje proces impregnace plastů, který je důležitý, neboť čištění vysušuje jejich povrch. Pro tento účel je vhodné mléko na plasty MagicIN. Pracuje se s ním rychle, pohodlně a efektivně. Plasty budou ošetřeny, impregnovány a budou obsahovat UV ochranu. Nezaměnitelná vůně černých hroznů zpříjemní každodenní jízdu a stání v kolonách.

Oba produkty nabízíme i ve větších 5 litrových baleních, která jsou efektivnější pro ruční autoumývárny a detailingová studia.