Exteriér

Exteriér vozu je to, co všichni vidí na první pohled, nenechte se zahanbit špinavým a zanedbaným exteriérem. Udělejte si radost a dopřejte si kvalitní autokosmetiku. Vaše vozidlo se vám určitě odvděčí, pokud ho budete pravidelně udržovat a chránit proti povětrnostním podmínkám.

Jako první základní produkt, který nesmí chybět, je PH neutrální šampon WashIT, který je povinnou výbavou při mytí exteriéru. Jako další produkt můžeme doporučit voňavý čistič kol FreshWHEELZ, který se hodí i do méně větraných prostor, jelikož nezapáchá. V souladu s čistými koly je nedílnou součástí i ochrana pneumatik. O takové ošetření se postará gel na pneumatiky SikTIRE. Na mušky a podblatníky si můžete naředit koncentrovaný univerzální čistič AllCLEEN.

Údržba laku vozu je snazší díky našim pokročilým ochranám. Pro pravidelnou a snadnou údržbu můžeme zmínit rychlý detailer SlickLOOK. Pokud nemáte čas a chcete ušetřit, navrhujeme vám koncentrovaný, polymerový, oplachový coating RinzME. Naopak, chcete-li se s lakem mazlit, připraven je pro vás hybridní vosk WaXXtreem.